Türkiye'nin ilk
Schüssler Tuzları Distribütörü

Denge ile gelen sağlık

SasFarma Hakkında

Türkiye'nin önde gelen homeopati platformu.
  1. SasFarma Ailesi olarak Ulusal ve uluslararası kabul görmüş mevzuatlar, kurallar ve standartlar çerçevesinde ülkemiz ekonomisine, bitkisel ürünler üreterek ve bunu aktararak katkı sağlamak amacındayız. Bilgi ve birikimi uzun yıllara dayanan, deneyimli akademisyen, eczacı ve yöneticiler öncülüğünde çalışmalarını sürdürmekteyiz.

SasFarma yönetimimiz ve çalışanlarımız ile birlikte;

  1. Bağımsızlık, tarafsızlık, gizlilik ve güvenirliğin korunması ve sürdürmek,
  2. Faaliyetlerimizle ilgili ulusal ve uluslararası kabul edilmiş mevzuat, kurallar ve standartlar çerçevesinde hizmet vererek, tüm paydaşların çıkarlarını korumak,
  3. “Sas Farma İlaç Itriyat Medikal Kozmetik Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” ahlak ve prensipleri doğrultusunda yüksek standartlarda şirket içi yönetim sistemi geliştirmek ve uygulamak,
  4. Uygulanan sistemlerin etkinliğinin, sistem gerekleri ve müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere sürekli iyileştirmek,
  5. Uygun maliyet ve hızlı bir servis vererek, değer yaratan hizmetler sunmak,

olarak kalite politikamızı tanımlıyoruz.

 

Hikayemiz

timeline-4

Sas Farma İlaç Itriyat Medikal Kozmetik Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Uluslararası rekabet kurallarına tam uyum başta olmak üzere, kurum kültürümüz ve etik ilkelerimizden ödün vermeden sektörde, ülkemizin en saygın kuruluşlarından birisi olma amacındadır.

Özellikle bitkisel ürünler ve homeopati ürün gruplarımızda uzun yıllara dayanan deneyim, bilgi ve birikime sahip doktorlar ve akademisyenler öncülüğünde üretilmesi, küreselleşen dünyada ülkemizin hak ettiği yeri alabilmesi amacıyla, endüstri ve hizmet sektöründe yatırım yaparak, orta vadede daha büyük yatırımlar planlamayı benimsemiş ve bu bağlamda, katma değer sağlamaya yönelik bir yaklaşım içinde bulunmayı ilke edinmiştir.

timeline-5

Hizmet ve Ürün Kalitesi

Geçtiğimiz son 10 yılda bitkisel ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmaların kuruluş yıllarına baktığımızda yaklaşık %80’inin son 5 yıl içerisinde kurulduğu dikkat çekmektedir.

Artan talep, ülkenin sağlık sektöründeki doktor, eczane politikaları, genç nüfustaki yoğunluk ve uluslararası pazarlara açılma, doktorların ve eczanelerin üretim yapan firmaların Avrupa Birliği standartlarına uymaya mecbur kılmaktadır. 

Rekabeti fiyat politikalarının değil hizmet ve ürün kalitesinin belirlediği görülmüştür.

timeline-6

AB Standartlarında

Ülkemizde de özellikle 2000’li yıllardan beri bitkisel ürün ve buna bağlı olarak kaliteli ürün üretimi hizmet sektöründe yer alan kuruluşların gündeminde  daha fazla önem kazanmaya başlamıştır.

Avrupa Birliği Standartlarında üretim yapan firmamızın bu konularda faaliyet gösteren kuruluşlara da örnek teşkil edeceğini umuyoruz.

Honors and awards

Winner

Wellness Awards

Top 3

Wellness Awards

Winner

Best New Product

Top 35

Innovative Awards

Biz Bir Aileyiz, Gittikçe Büyüyen.

Adres

Büyükesat Mah. Saniye Sk. 4/3 Çankaya/ANKARA

Sasfarma

0 (505) 776 70 47

info@sasfarma.com

Serpil Aşar

0 (506) 312 45 45

Uzm.Ecz & Homeopat

SasFarma 12 yılı aşkın bir süredir yüksek kaliteli Schüssler Tuzları’nı ve doğal şifa için kanıtlanmış homeopatik ilaçları ilk olarak Türkiye’ye getiren ve bu alanda binlerce hekim ve eczacıya eğitimler veren 3 eczacı ortaklı bir firmadır.

Copyright © 2023 mmc All Rights Reserved.

X
Add to cart
× Hemen ulaşın.