Schüssler Nr2: Calcium Phosphoricum

Stres altında kan dolaşımı azalır ve dikkatle bakarsanız mumsu bir cilt tonu ortaya çıkar. Ve özellikle bu renklenme kulakta net bir şekilde kendini gösterir.


Kulaklar itaat den sorumlu organlar iken özellikle boyun ve boğaz korku ve endişe ile özdeştir. Nitekim panik atak ve anksiyete nöbetlerinde ,olası sonuç,artan kalp atış hızı,nefes almada güçlük ,terleme ve titreme gibi fiziksel duyumlar ile kendini gösterir.

Schüssler Nr2 eksikliği kas ve kemiklerde ağrı ,kramp ve titremelere neden olur.Bu durum sempatik sistemde yüklenmelere ve bu yüklenmelerde depresyon ve panik atağa neden olur .

Sakinleştirici etkisiyle istemli kasları gevşetip, parasempatik sistemi güçlendiren Schüssler Nr2 depresyonu ,panik atak ve içsel huzursuzluğu giderir.

Rejenerasyon etkisiyle bedeni yeniler, limbik sistemde kayıt altına alınan tavmaları uzaklaştırıp,bağımlılıklarımızdan kurtulmayı sağlar.

Özellikle deprem şoku ve korkusunuda gidermede son derece etkilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres

Büyükesat Mah. Saniye Sk. 4/3 Çankaya/ANKARA

Sasfarma

0 (505) 776 70 47

info@sasfarma.com

Serpil Aşar

0 (506) 312 45 45

Uzm.Ecz & Homeopat

SasFarma 12 yılı aşkın bir süredir yüksek kaliteli Schüssler Tuzları’nı ve doğal şifa için kanıtlanmış homeopatik ilaçları ilk olarak Türkiye’ye getiren ve bu alanda binlerce hekim ve eczacıya eğitimler veren 3 eczacı ortaklı bir firmadır.

Copyright © 2023 mmc All Rights Reserved.

X
Add to cart
× Hemen ulaşın.